PL EN FR RU DE IT
N Czekolada

DLA FIRMY

100g podarunku

Sztandarowym produktem oferowanym dla firm przez pracownię czekolady jest oryginalna 100 gramowa tabliczka czekolady sygnowana znakiem Barry Callebout. Gorzka, mleczna, biała w wybranej lub stworzonej na życzenie klienta kompozycji smakowej doskonale podkreśli uroczystą okazję. Niebanalne czekoladowe połączenie w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu może stać się znakiem rozpoznawczym Państwa firmy, miejsca lub organizowanego wydarzenia.

Kilka czekoladowych pomysłów

Oprócz kształtnych tabliczek, kreujemy także czekoladowe prezenty dla firm na wszystkie większe i mniejsze okazje. Sympozja, konferencje czy święta. Oferta zmienia się wraz z porami roku, a nasze czekoladowe wielkanocne jaja z ręcznie robioną koronką stają się już tradycją. Okazałe torty i desery na bazie prawdziwego czekoladowego musu chętnie zagoszczą na Państwa bankietach koronując smakiem niejedno ważne wydarzenie.

Zapakowane dla Twojej firmy

Czekolada dla miejsca, na ważne wydarzenie i dla wyjątkowej firmy wymaga szczególnej oprawy. Za każdym razem na życzenie klienta wykonujemy indywidualny projekt opakowania, aby w pełni oddać urok czekoladowej tabliczki na specjalną okazję.